172. Dvoudílný kabinet
Dvoudílný masivní kabinet. 18. století
Materiál: dřevo, datace: 18.století
Šířka: 67 cm, výška: 168 cm, hloubka: 137 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč