Smrt Marca Antonia
paspartováno, zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 48 cm, výška: 37 cm, rámování: 57,5 x 64,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč