172. Tři Králové
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 65 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč