Beatrice

Autor: Arthur von Ramberg
(1819 Vídeň - 1875 Mnichov)

kolorovaná mědirytina, papír mírně zažloutlý, fleky, signováno vlevo dole, vpravo dole mědirytec A. Schultheiss
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 24 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 22:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč