317. Maria Stuart
Autor: Arthur von Ramberg
(1819 Vídeň - 1875 Mnichov)
kolorovaná mědirytina, papír mírně zažloutlý, fleky, signováno vlevo dole, vpravo dole mědirytec L. Sichling
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 25 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 22:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč