Lady Milford

Autor: Arthur von Ramberg
(1819 Vídeň - 1875 Mnichov)

kolorovaná mědirytina, papír mírně zažloutlý, na rohu ohnutý, signováno vlevo dole, vpravo dole mědirytec A. Rosdorf
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 25 x 18,3 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč