Most

Autor: Jindřich Hegr
(1933 Svratouch - 2015)

Signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 67 x 53 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč