Za světlem

Autor: Jindřich Hegr
(1933 Svratouch - 2015)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, pochází z pozůstalosti klavírního virtuosa Josefa Hály, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 75 cm, výška: 56 cm, rámování: 75 x 95 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč