1. Interpolace

Autor: Lutobor Hlavsa
(1924 Praha - 2015 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno, pochází z pozůstalosti klavírního virtuosa Josefa Hály
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 52,5 x 77,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:00 SEČ

Zbývá: 4d 3h 39m 37s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč