Portrét dívky

Autor: Lutobor Hlavsa
(1924 Praha - 2015 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, poslední majitel získal jako dar přímo od autora, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 46 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč