Žena a dítě

Autor: Antonín Sirůček
(1913 Trávník - 1977 Brno)

signováno vpravo dole, rám mírně pošk.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 115 cm, rámování: 125 x 75 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč