Na pobřeží

Autor: František Myslivec
(1890 Brno - 1965 ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 41 cm

Konec dražby: 08.02.2022 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč