96. Zátiší na stole
Autor: Wiesner Richard
(1900 Ruda nad Moravou - 1972 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 83/200, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1959
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 74 x 83 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč