117. Léto na vysočině
Autor: Ivan Kulheim
(1940 Brno - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč