173. Komorný hrádek
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 56 cm, rámování: 66 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč