7. Zátiší s hroznovým vínem

Autor: Petr Matýsek
(1885 Česká Třebová - 1942 ?)

vlevo nahoře dirka v plátně, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 92 x 76 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:04 SEČ

Zbývá: 12d 11h 53m 28s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč