7. Zátiší s hroznovým vínem
Autor: Petr Matýsek
(1885 Česká Třebová - 1942 ?)
vlevo nahoře dirka v plátně, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 92 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč