64. Dívka v zahradě
Autor: Lajos Barkasz
(1884 Hódmezővásárhely, Maďarsko - 1960 Budapešť, Maďarsko)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v pošk. blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 56 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 73 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 900 Kč