3. Krajina s rybníčkem

Autor: Josef Cerman
(1907 Příbram - 1976 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 26 cm, výška: 16 cm, rámování: 23 x 32,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč