174. Žena
nesignováno, lepené prsty
Materiál: pálená hlína
Výška: 22,5 cm, délka: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč