53. Tváře
Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 26 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 41 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč