95. Abstrakce
Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)
signováno vpravo dole, volný karton
Šířka: 71 cm, výška: 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč