Zima v Kloboukách

Autor: J.F. Černil

signováno vpravo dole, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 60 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 16.03.2023 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč