Studie tváře
Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)
signováno P. K. vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč