Muž na koni
Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)
signováno a datováno v tisku vlevo dole, signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1917
Šířka: 24 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.09.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč