Krajina

Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1935
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč