Milenci

Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1946
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 21 cm

Konec dražby: 08.03.2022 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč