Muž

Autor: K. Forman

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: perokresba, datace: 1932
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 44 x 33,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč