23. Ulice
Autor: Jean Möhren
(1876 - ?)
signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 59 cm, rámování: 82,5 x 72 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč