175. Kopřiva - Malá Strana s Hradčany
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 23 x 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč