149. Zátiší s květinami
Autor: Ivo Příleský
(1928 Olomouc - 1994 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 78 x 62 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč