210. Ve městě
Autor: Ivo Příleský
(1928 Olomouc - 1994 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 62 cm, výška: 43 cm, rámování: 61,5 x 80 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč