Olomouc

Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1971
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč