Stavení

Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)

signováno vpravo dole
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 34 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč