Hudební motiv

Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, karton mírně zvlněný paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 14 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč