Podzimní květiny ve žluté váze

Autor: Ladislav Jalůvka
(1932 Ostrava)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 35 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 48 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč