Moravský podvečer

Autor: Anna Podzemná Suchardová
(1909 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 84 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 89 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč