Z Malšovic u Hradce Králové

Autor: Růžena Blažková Fričová
(1882 ? - 1970 ?)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1948
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 27 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 02.03.2020 19:54 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat