Planá jabloň na horách

Autor: Růžena Blažková Fričová
(1882 ? - 1970 ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováná, zaskleno, rámováno
Technika: monotyp, datace: 1945
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 27 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč