176. Bednář - Cesta u lesa
Signováno vlevo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 36 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč