Krajina

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč