V Domažlické pískovně

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 92 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč