Z Horšovské obory

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 68 cm

Konec dražby: 12.09.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč