Domažlicko
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olejová tempera
Šířka: 54 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 49 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč