Mořský útes
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 20 cm, rámování: plátno na desce
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.09.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč