Z Bretaně
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 114 cm
Konec dražby: 09.11.2023 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč