Kolinec

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

název díla na reversu, datováno a signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč