Kupky sena

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 81 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 94 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč