Procházka do lesa

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno a datováno vpravo dole, masivní rám
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 66 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 79 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč