Hrad Lipnice nad Sázavou
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 82 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč