Na konci vsi

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno a datováno vlevo dole, masivní rámování
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 95 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč